Destekleme

Son dakika destekleme haberleri ve destekleme haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. destekleme ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Destekleme Haberleri

Çiğ Süt Destekleme ödemeleri bugün hesaplara yatırılacak

2023 Yılı Temmuz-Ağustos-Eylül dönemi Çiğ Süt Desteklemesi ödemeleri üreticilerin hesaplarına geçmeye başlıyor.

Çiftçilere ödenecek destekler açıklandı. Bunları ekenler alabilecek.

Türkiye Tarım Havzaları Üretim ve Destekleme Modeli kapsamında buğday, arpa, çavdar, yulaf ve tritikale için dekar başına 103 lirası mazot, 46 lirası...

Söke TARİŞ pamuk kooperatifinden üreticiye destek açıklaması

Söke TARİŞ Pamuk Kooperatifi Başkanı İsmail Özer, yenilikçi kooperatif anlayışı ve kazandırdığı mali disiplin sayesinde bölgedeki pamuk üreticilerinin...

Söke Ziraat Odası'ndan Zeytinyağı desteklemeleri için uyarı

Söke Ziraat Odası Başkanı Mustafa Tanyeri zeytinyağı destekleme müracaatları için son tarihin 29 Eylül 2023 Cuma günü olduğunu belirterek, bugüne kada...

TKDK’dan üreticiye 20 Milyon Euro destek

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), yatırımcılarına yüzde 50-80 oranında geri ödemesiz destek fırsatı sunuyor.

Aydın’da çiğ süt destekleme ödemeleri başladı

Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, 12 bin 928 üreticiye çiğ süt destekleme çerçevesinde 54 milyon 946 bin 172 TL ödeme gerçekleştirileceğini açıkladı.

Kırmızı et destekleri ödeniyor

Aydın İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Altan Bilgen 2022 yılı besilik sığır desteklerinin ödeneceğini açıkladı.

Pamuk primleri hesaplara yatıyor

2019 yılı ürünü pamuk desteklemesi kapsamında üreticiler yarın saat 18.00'den itibaren pamuk primlerini almaya başlayacaklar.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz