Gündem

Son dakika gündem haberleri ve gündem haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. gündem ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Gündem Haberleri

Havalar ısındı, rağbet arttı

Aydın genelinde olduğu gibi Söke’de de yaz mevsimin gelmesiyle klima kullanımıyla birlikte bakım ve tamir işleri de arttı.

Meclis faaliyetleri hakkında bilgilendirdi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Patent ve Marka Vekilleri Meclisi; AYTO Başkanı Hakan Ülken’in katılımıyla bir araya geldi.

Aydın’ın sağlık imkanları görüşüldü

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında, Aydın’ın sağlığı ve imkanları masaya yatırıldı.

Buğday sulaması ile tav sulamasının farkı ne?

Söke Ziraat Odası Başkanı Mustafa Tanyeri , sulama ücretleri ve DSİ’nin 2022 yılı sulama programının ele alındığını söyledi.

“Söke’nin yatırıma ihtiyacı var”

Memleket Partisi Söke İlçe Başkanı Sibel Işık, Söke’nin ölü bir şehir haline getirildiğini, ilçenin yatırıma ve desteğe ihtiyacı olduğunu söyledi.

Gündem : Dünyanın Başı Dertte

Bir takım ihtiraslar, ihsaslar, korkular, endişeler ve art niyetli hesaplar yine insanlığın başını ağrıtmaya başladı. Kendini, yenilmez, yıkılmaz ve a...

Dekan Prof. Dr. Akkoyun’a teşekkür ziyareti

Hilal Ayyıldız Ateş ve beraberindeki heyet İlçe Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’e ve Fakülte Dekanı Prof. Dr. Turan Akkoyun’a program için teşekkürlerini...

Söke Belediye Meclisi 3 ay sonra toplanıyor

3 Temmuz Cuma günü saat 16.00’da toplanacak olan Söke Belediye Meclisinin gündemi oldukça yoğun.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz