Mustafa

Son dakika Mustafa haberleri ve Mustafa haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Mustafa ile ilgili 554 haber listeleniyor.

Mustafa Haberleri

Sorun ve Talepleri Ele Alındı

Toplantı sonunda AYTO Meclis Üyelerinin sektörlerine yönelik sorun ve talepleri ele alındı.

Sağel’e 10'ncu Yıl Şeref Belgesi

Başkan Sağel, böyle bir ödül almanın memnuniyetini dile getirerek, 10 yılı aşkın süredir camiaya hizmet etmekten onur duyduğunu belirtti.

Son 4 gün

Söke Ziraat Odası Başkanı Mustafa Tanyeri, ÇKS kayıt sisteminde başvuruların Perşembe günü mesai saati bitiminde sona ereceğini söyledi.

İyi Uygulamalar Değerlendirildi

Aydın Ticaret Odası (AYTO) Akreditasyon Sistemi kapsamında Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) ile birlikte kıyaslama çalışması gerçekleştirdi.

Tır şoförü: ben de dolandırıldım

Aydın’ın Didim ilçesinde meydana gelen hayvan hırsızlığı ile ilgili olarak olaya adı karışan tır şoförü Mustafa Ersoy, “Olayla ilgim yok, ben de dolan...

Kurbanlık sıkıntısı yok

Mustafa Tanyeri, bu sene artan kurban fiyatları nedeniyle pek çok kişinin kurban kesmeme durumu ile karşı karşıya bulunduğunu söyledi.

AYTO’dan Denizli’de bilgilendirme

İnsana Yaraşır İş ve Geleceğimiz İçin Önce Güvenlik Projesi, TR-32 Bölgesi’nde tanıtım toplantılarına devam ediyor.

Mehmet Eröz, milat olarak değerlendirildi

"Başta aile olmak üzere Söke’de Mehmet Eröz adına hemen hemen hiçbir şey yapılmamış olduğunu fark ettim. Ama bugün şu etkinlik bir milat olacaktır"

Tanyeri: Pamuk fiyatları düşüyor

Tanyeri: Son bir hafta içinde pamuk fiyatları kilogram başına 5 TL düştü. Düşme eğiliminin devam etmesi üreticiyi endişelendiriyor.

Direksiyon hakimiyetini kaybetti, 2 yaralı

Virajlı yolda direksiyon hakimiyetinin kaybolması nedeniyle motosikletin park halindeki aracın altına girdiği görüldü.

Hibe desteğiyle ‘Engelsiz Kafe’

Aydın’da engelli vatandaş, Aydın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR)’un verdiği hibe desteği sayesinde ‘Engelsiz Kafe’yi açarak kendi işinin pat...

SÖKEV Genel Kurulu yapıldı

Söke Eğitim Vakfı (SÖKEV) Genel Kurulu Cuma günü saat 14.30’da Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda yapıldı.

“Önemi her geçen gün artmaktadır”

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy: “Bugün, Sahil Güvenlik Komutanlığımızın 40. kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz."

Buğday üreticisini küstürdüler

Tanyeri: Toprak Mahsulleri Ofisi’nin Söke’de alım yapmaması ve fiyatı geç açıklaması nedeniyle üreticisinin kilogram başına zararı 50 kuruş ile 70 kur...

Yazılı basının kaderi Genel Kurula kaldı!

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) Genel Başkanı Nuri Kolaylı, TBMM Adalet Komisyonu’ndan geçen “ Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Y...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz