Ticaret

Son dakika ticaret haberleri ve ticaret haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. ticaret ile ilgili 172 haber listeleniyor.

Ticaret Haberleri

İyi Uygulamalar Değerlendirildi

Aydın Ticaret Odası (AYTO) Akreditasyon Sistemi kapsamında Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) ile birlikte kıyaslama çalışması gerçekleştirdi.

Güven endeksi inşaat sektöründe yükseldi

Güven endeksi hizmet ve perakende ticaret sektörlerinde düşerken, inşaat sektöründe yükseldi.

AYTO’dan Denizli’de bilgilendirme

İnsana Yaraşır İş ve Geleceğimiz İçin Önce Güvenlik Projesi, TR-32 Bölgesi’nde tanıtım toplantılarına devam ediyor.

Mehmet Eröz, milat olarak değerlendirildi

"Başta aile olmak üzere Söke’de Mehmet Eröz adına hemen hemen hiçbir şey yapılmamış olduğunu fark ettim. Ama bugün şu etkinlik bir milat olacaktır"

Tanyeri: Pamuk fiyatları düşüyor

Tanyeri: Son bir hafta içinde pamuk fiyatları kilogram başına 5 TL düştü. Düşme eğiliminin devam etmesi üreticiyi endişelendiriyor.

"Sökeliler değerlerinin farkında değil"

MHP'li Prof. Dr. Filiz Kılıç: "Sökeliler olarak çok şanslısınız. Değerlerinizin farkında olup, iyi anlatabilirseniz Söke ve sizler için daha iyi olaca...

Nüktedan : Zora Talip Olmayan İslam Alimleri (15)

   Kur’an, kendilerini Tevrat’a inandıklarını ve ellerinin altında Tevrat olduğunu söyleyenlerden teşekkül etmiş bir topluluktan herhangi birine inmed...

Söke’yi içine kapattı

Söke Ticaret Odası Meclis Başkanı Veysel Kara, akaryakıt fiyatlarının anormal derecede yükselmesinin Söke’de ticaretin kendi içine dönmesine neden old...

Mehmet Eröz Söke’de anıldı

Söke İşletme Fakültesi ve Söke Ticaret Odası tarafından hazırlanan Söke Marka Kent etkinliği kapsamında Mehmet Eröz anıldı. 

SÖKEV Genel Kurulu yapıldı

Söke Eğitim Vakfı (SÖKEV) Genel Kurulu Cuma günü saat 14.30’da Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda yapıldı.

Bakan Özer’den fen lisesi talebi

Ahmet Nejat Sağel, "Yakın zamanda okulun yerinin belirlenerek inşaatının başlamasını ve en kısa sürede Söke’nin eğitim faaliyetine katılmasını istiyor...

AYTO’da anlamlı proje devam ediyor

Aydın Ticaret Odası (AYTO)’da İnsana Yaraşır İş ve Geleceğimiz İçin Önce Güvenlik Projesi, çalışma grubu toplantılarına devam ediyor.

"İl ekonomimize katkı yapmaya devam ediyor"

Ülken : Üyelerimiz öncü fuarlara katılarak ve sektörlerine hitap eden en yeni uygulamaları inceleyerek işletmelerine ve il ekonomimize katkı yapmaya d...

Cari denge 2 milyar 737 milyon dolar açık verdi

Cari işlemler açığı, Nisan ayında bir önceki yılın aynı ayına göre 1 milyar 222 milyon dolar artarak 2 milyar 737 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Toplam ciro yıllık yüzde 128,8 arttı

Ciro endeksi, 2022 yılı Nisan ayında yıllık yüzde 128,8 arttı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz