Ziraat Bankası

Son dakika Ziraat Bankası haberleri ve Ziraat Bankası haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ziraat Bankası ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Ziraat Bankası Haberleri

Aydın’da 48 milyonluk ödeme

Aydın’da 2021 yılı çiğ süt ve buzağı destekleme ödemeleri çerçevesinde yetiştiricilere toplamda 48 milyon 497 bin 494 TL ödeme yapılacak.

Ekim için acele etmeyin

Söke Ziraat Odası Başkanı Mustafa Tanyeri, Mayıs ayının 10’undan sonra pamuk ekimine başlanmasının uygun olacağını söyledi.

25 milyon TL hesaplara geçti

Üreticinin büyük bir sabırsızlıkla beklediği pamuk ile ayçiçeğinde mazot ve gübre destekleri dün saat 18.00’den itibaren Söke Ziraat Bankası hesapları...

Maliyet 18 TL altına düşmez

Söke Ziraat Odası Başkanı Mustafa Tanyeri, artan maliyetler ile sürdürülebilir üretimin her geçen gün daha zor hale geldiğini söyledi.

Bağarası'nda dere sorunu çözülemiyor

Bağarası Mahalle Muhtarı Esat Arıcı, mahalle içinden geçen Sarp Deresi'nin yaz sıcakları ile birlikte çevreye çok kötü bir koku saçtığını belirtti.

Pamuk primleri hesaplara yatıyor

2019 yılı ürünü pamuk desteklemesi kapsamında üreticiler yarın saat 18.00'den itibaren pamuk primlerini almaya başlayacaklar.

Kırmızı et üreticilerine destek ödemeleri yapılıyor

2019 yılı besilik erkek sığır (kırmızı et) destek ödemelerinin 12-26 Haziran 2020 tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.

Zam yapan firma kredi paketinden çıkartılacak

Kamu bankaları, uygun finansman imkanını, ürün veya hizmetlerinde fiyat artışı olarak müşterilere yansıtan firmaları kredi paketi kapsamı dışına çıkar...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz