Erkekliğe ilk adımı attılar

YENİSÖKE- Haber Merkezi  

Söke’de beyaz eşya, klima montaj ve onarım servis işiyle uğraşan Adil Rençber’in oğulları Mehmet Yağız ve Behçet, muhteşem bir sünnet düğünüyle erkekliğe ilk adımı attı. Mehmet Yağız ve Behçet, faytonla gezerek güzel anlar yaşadı.

Yaz aylarının gelmesiyle düğün ve sünnet eğlenceleri hız kesmeden devam ediyor. Evlenenler ve çocuklarına sünnet düğünü yapacak olanlar güzel havaları fırsat biliyor. Bu kapsamda Bahar – Adil Rençber çifti, Hz. Peygamberin emri üzerine oğulları Mehmet Yağız ve Behçet’i sünnet ettirdi. Yapılan düğünle çocuklarının bu anlarını ölümsüzleştiren Bahar – Adil Rençber çifti dillere destan sünnet eğlencesi yaptı. 

SÖKE YENİKÖY’DE KAZANLAR KAYNADI KEŞKEKLER DÖVÜLDÜ 

Söke Yeniköy’de 05 Haziran 2022 Pazar günü akşam gerçekleştirilen sünnet eğlencesi öncesi 09.00-14.00 saatleri arasında davul ve zurna eşliğinde, misafirlere yöresel yemekler ikram edildi.

Misafirlerle bizzat yakından ilgilenen babaanne Leyla ile dede Mehmet Emin Rençber - anneanne Ayşe ile dede Behçet Çelik torunlarının bu anlarını görmekten son derece mutlu olduklarını söyleyerek davetlilerle hoş sohbet etti.

Bahar- Adil Rençber çifti, çocukları ve misafirler, akşam saat 20.30’da hareketli şarkılar eşliğinde sünnet eğlencesinde doyasıya eğlendi.

Biz YeniSöke Gazetesi ailesi;  Rençber ailesini tebrik eder, çocukları Mehmet Yağız ve Behçet ile birlikte sağlıklı ömürler dileriz.

- YeniSöke Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/foto/11053896/erkeklige-ilk-adimi-attilar