VALİ ÖMER FARUK KOÇAK’TAN 2 MESAJ

Aydın Valisi Ömer Faruk Koçak Başvekil Adnan Menderes’in ölüm yıldönümü ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’ın TOBB yönetim kuruluna seçilmesi nedeniyle 2 ayrı mesaj yayınladı.

Vali Koçak Adnan Menderesin ölüm yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajda “Efeler diyarı Aydınımızın yetiştirdiği, kurtuluş savaşı gazisi, demokrasi şehidi Başbakan Adnan Menderes; Cumhuriyet tarihimizde bir döneme damgasını vurmuş, yaptığı hizmetlerle milletimizin gönlünde taht kurmuş güzide devlet adamlarımızdandır.

Ülkemize ve milletimize hizmetleriyle her zaman hayırla yad edilen Merhum Menderes ve arkadaşlarının demokrasi ve kalkınma mücadelesinde attığı cesur adımlar bizler için yol gösterici olmaya devam etmektedir.

Aramızdan ayrılışının 55. yıldönümünde Başvekil Adnan Menderes’i vefatının yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.”dedi.

Vali Koçak Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’in TOBB yönetim kuruluna seçilmesi nedeniyle yayınladığı ikinci mesajda “Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’in TOBB Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmesinden dolayı kendisini tebrik ediyor, İlimizi en iyi şekilde temsil edeceğine ve güzel hizmetler vereceğine yürekten inanıyor, başarılar diliyorum.”dedi.

- YeniSöke Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/4355573/vali-omer-faruk-kocaktan-2-mesaj