Ticaret Odasından basına 24 Temmuz kahvaltısı

Söke Ticaret Odası geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da 24 Temmuz basından sansürün kaldırılışının 112. yıldönümü nedeniyle basın mensuplarını kahvaltılı toplantıda ağırladı.

Ticaret Odası Başkanı Haluk Kutlay'ın rutin bir doktor kontrolü nedeniyle katılamadığı kahvaltılı toplantıya Söke Ticaret Odası Meclis Başkanı Veysel Kara, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdinç Algür ve meclis üyeleri katıldılar.

Söke Ticaret Odası Meclis Başkanı Veysel Kara geçen yıl olduğu gibi bu yıl da özellikle 24 Temmuz basından sansürün kaldırılışı ve Basın Bayramı nedeniyle basınla bir araya gelmek istediklerini belirterek "Basın Bayramı nedeniyle tüm basındaki arkadaşlarımın basın bayramlarını kutluyorum. Bugün basındaki arkadaşlarla birlikte olmak istedik. Bunun yanında sabah çelenk koyma töreninde basındaki arkadaşlarımızla birlikte Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasına eşlik ettik. Biz Söke Ticaret Odası olarak Söke'nin sorunlarını basınla beraber çözdüğümüz için de mutluyuz. Bundan dolayı basına teşekkür ediyorum" dedi.

Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Erdinç Algür de yaptığı açıklamada "Bugün 24 Temmuz basından Sansürün kaldırılışının 112 yılı. Yılda bir kere de olsa bir araya gelmek için böyle günler önemli. Eksik olmayın geldiniz. Hepinizin bayramı kutlu olsun. Yönetim kurulu Başkanımız Haluk Kutlay rutin bir doktor kontrolü olduğu için bugünkü kahvaltıya katılamadı. Kendisinin de çok selamları var. O da basın bayramını kutluyor, çok teşekkür ediyorum" dedi.

- YeniSöke Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/video/5047328/ticaret-odasindan-basina-24-temmuz-kahvaltisi