Söke’de 2 günde 5 kişi vefat etti

Söke’de önceki gün 3, dün ise 2 kişi olmak üzere toplam 5 kişinin vefat ettiği öğrenildi. Vefat eden bu 5 kişiden hiçbirinin koronavirüs nedeniyle ölmemesi ilçeye rahat bir nefes aldırdı. Son 1 hafta içinde hemen her gün bir kişinin koronavirüs nedeniyle vefat ettiği Söke’de dün vefat edenlerden hiçbirinin koronavirüs olmadığı öğrenildi.

Söke’de Perşembe günü vefat eden 3 kişiden birinin  Aslanyaylası  mahallesinden Mükerrem Yaşar olduğu bilgisi verildi.  Mükerrem Yaşar öğleden önce Arslanyaylası Mahalle Mezarlığı’nda defnedildi.

Çavdar Mahallesinden Hamide Gümüş’ün vefat ettiği bilgisi verilirken, Çavdar Mahalle  Mezarlığı’nda öğle saatlerinde toprağa verildi.

İzmir’de vefat eden Emine Dudu Birlik Granta Mezarlığı’da İkindi namazı sonrasında toprağa verildi.

Dün ise Söke’de iki kişinin vefat ettiği bilgisi verildi. Cumhuriyet Mahallesi Öniz Sokak sakinlerinden İbrahim Kocabaş vefat ederken, cenazesi öğleden sonra Balat Mahalle mezarlığı’nda toprağa verildi.

Yine Kemalpaşa Mahallesi Fidan Sokak sakinlerinden Hakim Kocanan vefat ederken, cenazesi öğle saatlerinde Savuca Mahalle mezarlığında toprağa verildi.

- YeniSöke Gazetesi, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/5760323/sokede-2-gunde-5-kisi-vefat-etti