Bağarası'nda uyuşturucu operasyonu

Söke İlçe Jandarma Komutanlığı Bağarasında dün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda 3 kişi gözaltına alınırken, 47 gram kristal olarak bilinen metamfetamin ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslardan birinin bugün adliyeye sevk edileceği öğrenildi.
  Bağarası'ndaki uyuşturucu operasyonu ile ilgili  Söke Kaymakamlığı'ndan  verilen bilgide "28.12.2020 günü Söke İlçe Jandarma Komutanlığı ve Söke KOM timince  Bağarası Mahallesinde Uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti yapıldığının duyumunun alınması üzerine Söke Cumhuriyet Başsavcılığından alınan arama kararına istinaden 3 farklı adreste eş zamanlı arama yapıldı. Yapılan arama sonucunda şüpheliler M.E, Ç.Ç, ve C.U isimli şahısların ikametlerinde yapılan aramada 47.73 gram metamfetamin (kristal) olarak tabir edilen uyuşturucu madde ve 9 adet uyuşturucu madde içiminde kullanılan  materyal ele geçirildi. 
Şahıslar hakkında soruşturma başlatılmış olup şüpheli C.U Söke İlçe Jandarma Komutanlığınca gözaltına alınarak 29.12.2020 tarihinde Adliyeye sevk edilecektir" denildi.

- YeniSöke Gazetesi, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/5934115/bagarasinda-uyusturucu-operasyonu