Zeybek: “Muhtaçlara şefkat elimizi ulaştırmaya çalıştık”

YENİSÖKE-    Haber Merkezi    Söke Kaymakamı Soner Zeybek Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, bayramların hoşgörünün pekiştiği, manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı günler olduğunu belirterek, pandemi döneminde uzaktan da olsa vatandaşın daima yanında olduklarını söyledi.

Kaymakam Soner Zeybek mesajında “Manevi yaşantımızda önemli olan bayramlarımız, küslerin barıştığı, sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, mutlulukların paylaşıldığı kısacası milli ve manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı günlerdir.

Manevi iklimini tam anlamıyla yaşadığımız mübarek ramazan ayı boyunca hem bedenimizi hem de ruhumuzu yerine getirdiğimiz dini vecibeler ile zirveye taşıma ya çalıştık. Sosyal sorumluluk ve dayanışma bilinciyle, yardıma ve desteğe muhtaç insanlara şefkat elimizi ulaştırmaya çalıştık.

Bayramlar ayrıca büyüklerimizi, hasta, yaşlı ve muhtaç vatandaşlarımızı, aziz şehitlerimizin ailelerini ve kahraman gazilerimizi anmak, onların gönüllerini almak ve pandemi döneminde uzaktan da olsa daima yanlarında olduğumuzu hissettirmek için ayrıca bir fırsattır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta aziz Şehitlerimizin kıymetli aileleri ve kahraman Gazilerimiz olmak üzere, İlçemizde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görev yapan tüm çalışma arkadaşlarımın ve değerli Sökeli vatandaşlarımın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

- YeniSöke Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/7079293/zeybek-muhtaclara-sefkat-elimizi-ulastirmaya-calistik