Sökespor’da tek listeli kongre

YENİSÖKE-    Haber Merkezi    

Sökespor Olağanüstü Genel Kurulu önceki gün saat 18.00’de Toto Tahsin Demirtel Sökespor tesislerinde gerçekleştirildi.

Tek listeyle gidilen kongrede yeni Başkan Tamer Makaraç olurken yönetime çok sayıda tanınmış isim girdi. Geniş bir konsessüs sağlananan genel kurulda hedef 3. lig olarak belirlendi.

Sökespor Toto Tahsin Demirtel tesislerinde gerçekleştirilen genel kurulun divan başkanlığını Söke Lokantacılar, Tatlıcılar ve Pazarcılar Oda Başkanı Mehmet Gül yaparken genel kurula Sökesporlular yoğun ilgi gösterdi. Faaliyet ve mali raporların ibra edildiği genel kurulda, yönetim kurulu da katılımcıların oy birliği ile ibra edildi.

Tek liste ile gidilen genel kurulda Sökespor Yönetim Kurulunda Başkanlığa Tamer Makaraç seçilirken, yönetim kurulunda Kemal Sayın, Onur Kara, Kasım Üzüm, Ümit Güç, Ali Berk Makaraç, Barış Kazan, Erol Özhavutçu, Hüseyin Kaya,  Mustafa Orhan Taşkın, Özkan Kaya, Hasan Zorlu, Metin Göven, Latif Günal, Yüksel Kavas, Bilal Ekici, Deniz Nehir Göçtü, Muharrem Pınar, Anıl Kırçın yer aldı. Sökespor Denetleme Kuruluna, Aliyülmurtaza Güzelyağdöken, Mehmet Yörük, Abdullah Arıcı seçildi. ASFK Temsilciliklerine ise Tamer Makaraç, Kasım Üzüm, Onur Kara seçildi.

MAKARAÇ’TAN 3.LİG SÖZÜ

Seçim sonrasında açıklamalarda bulunan Sökespor Başkanı Tamer Makaraç, “Öncelikle bundan önceki başkanlara yaptıkları hizmetler için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Söke Belediye Başkanımıza da çok teşekkür ediyorum. Buradan Yönetimimizle birlikte söz verdik, veriyoruz. Sökespor’u 3. lige çıkaracağız. Biz bu sene Sökespor olarak BAL liginde misafiriz. Tekrardan hayırlı olsun diyorum” şeklinde konuştu. 

- YeniSöke Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/7607869/sokesporda-tek-listeli-kongre