İlçe Sağlık Müdürü pandemi yardımlarını plaketle ödüllendiriyor

YENİSÖKE-    Haber Merkezi    

Söke İlçe Sağlık Müdürü Dr. Esma Gürsoy, dün Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’i makamında ziyaret etti ve pandemi nedeniyle Söke Fehime Faik Kocağoz Hastanesine katkıları nedeniyle plaket verdi.

Pandemi sürecinin başından bu yana gerek toplum sağlığının korunması, gerekse sağlık kurumları başta olmak üzere pandemi ile mücadele çalışmalarında verdiği desteklerden dolayı Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e teşekkür eden Söke İlçe Sağlık Müdürü Dr. Esma Gürsoy; bir de plaket takdim etti.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Söke İlçe Sağlık Müdürü Dr. Esma Gürsoy’a teşekkür etti. Başkan Tuncel her zaman sağlık camiasının yanında olacaklarını vurgulayıp; Dr. Esma Gürsoy nezdinde tüm hekimler ve sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı minnet duygularını bir kez daha iletti.

Söke Sağlık Müdürü Dr. Esma Gürsoy Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nün pandemi döneminde Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet hastanesine katkı sağlayan kurum ve kuruluşlara teşekkür amaçlı plaket verilmesi kararı aldığını belirterek “Biz de bu kapsamda Sağlık İl Müdürlüğünün hazırladığı plaketleri ilgili kurumlara veriyoruz. Başta Söke Belediye Başkanlığı olmak üzere Söke Ticaret Odası, Söke Ticaret Borsası, Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Söke Ziraat Odası, SÖGİAD ve bazı özel kuruluşlara İl Sağlık Müdürlüğünce hazırlanan plaketleri veriyoruz. Plaketlerin büyük çoğunluğunu dağıttık. 5-6 plaket kaldı. Onları da sahiplerine vereceğiz. Pandemi döneminde katkıları olan herkese teşekkür ediyoruz. Covid-19 salgınını birlikte yeniyoruz” dedi. 

- YeniSöke Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/7638707/ilce-saglik-muduru-pandemi-yardimlarini-plaketle-odullendiriyor