Sökespor 11’nci transferini yaptı

YENİSÖKE-    Haber Merkezi    

Bölgesel Amatör ligte maçların başlamasına yaklaşık 1,5 aylık bir süre kala Sökespor transfer çalışmalarına ağırlık verdi. Şu ana kadar 11 futbolcu ile sözleşme yapıldığı bilgisi verildi.

Takımın başına Metin Altınay’ı teknik direktör olarak getiren Sökespor yönetimi teknik direktör Metin Altınay’ın görüşleri doğrultusunda transferlerine de hız verdi.

Sökespor şu ana kadar Ali Aykan Keskin, Emre Bozatlı, Anıl Taşdemir, kaleci Uğur Engür, Mustafa Şen, Muhammed Çiftçi, Volkan Çekiç, Kaan Dönmezer, Kerem Az, Deniz Karadeniz ile anlaşma yaptı. Sökespor son olarak İzmirspor’dan Fatih Kaya’yı renklerine bağlayarak transfer etti. Böylece transfer edilen futbolcu sayısını 11’e yükseltti.

Önümüzdeki günlerde transferlerin devam edeceğini dile getiren Sökespor Kulüp Başkanı Tamer Makaraç “Transfer komitemiz çalışmalarını sürdürüyor. Oyuncu alırken, çok dikkat ediyoruz. Kesinlikle tavsiye üzerine oyuncu almıyoruz. Komitemiz gidiyor izliyor, eğer Sökespor’a gerekliyse oyuncuyu alıyoruz. Bugüne kadar transfer ettiğimiz oyuncular bildiğimiz futbolcular. Hepsi karakterli ve yetenekli oyunculardan kurulu. Önümüzdeki günlerde de yine transferde aynı uygulamayı yapacağız. Transferlerimiz devam edecek. Lig başlayınca hocamızın istekleri doğrultusunda yeni transferlerimiz de olabilir. Bizim hedefimiz 2.lig kadrosunu oluşturmak. Hedefimiz 3. lige çıkmak. Hemen ertesi sezon 3. ligde şampiyon olup ikinci lige çıkmaktır. 90’lı yılların Sökespor’unu oluşturmaya çalışıyoruz. Sökespor 2. lige çıktığında inanın Söke çarşısında da büyük bir heyecan yaşanacaktır. Moral ve motivasyon önemli” dedi.

- YeniSöke Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/7645344/sokespor-11nci-transferini-yapti