Özcan: Sürekli sahadayız

YENİSÖKE- Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, İlçe yönetimi ile birlikte Söke’de mahalleleri karış karış gezerek vatandaşlarla sohbet ediyor, dertlerini dinliyor ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yaptıkları ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğini belirten CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, “Vatandaş her şeyin farkında. Yapılanı da yapılmayanı da görüyor. Ülkenin içinde bulunduğu durumu biliyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Çerçioğlu ve ekibine güvenleri tam, CHP adına büyük bir umutları var. AKP iktidarının yolun sonuna geldiği de apaçık ortada olduğunu görüyorlar.

Vatandaş elinde kırmızı kartla sandığın önlerine konmasını bekliyor.” dedi.

Söke CHP Örgütü olarak her an seçime hazır olduklarını ifade eden Başkan Ali Kemal Özcan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Söke’yi karış karış dolaşıyor. Her gün bir mahalleye giden Başkan Özcan ve ekibi, vatandaşlarla tek tek selamlaşarak önce vatandaşların dertlerini, görüş ve eleştirilerini dinliyor sonra da partinin çalışmaları ile ilgili bilgi veriyor.

“AMACIMIZ BİRLİKTE SİYASET ÜRETMEK”

Yaptıkları ziyaretler ve amacı ile ilgili bilgi veren CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan,” Bu ziyaretlerde vatandaşların tepkileri oldukça olumlu. Büyük bir sevgi ve muhabbetle bizi karşılıyorlar ve birlikte çalışmaları yürütüyoruz. Biz sürekli sahadayız. Çarşı, pazar, sokak, cadde, köy, mahalle her zaman vatandaşın yanındayız. Bir gün milletvekillerimiz bize eşlik ediyor bir gün Söke Belediyesi yetkilileri bir gün Büyükşehir belediyesi yetkilileri yanımızda oluyor. Biz yönetim kurulu olarak gece günüz halkımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Sadece sahada değil, genel seçimler için parti içinde de çalışmalarımız sürüyor. Partimizin seçimlerde görev alacak sandık sorumlularını belirledik. Mahalle komisyonlarını tamamlıyoruz büyük oranda önümüzdeki günlerde tamamlanmış olacak. Hatta biraz daha sıkı çalışma ile seçimler ilan edilmeden sandık görevlilerimizin eğitimlerini tamamlayacağız. İktidar yürüyüşündeyiz ve Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı var. Bu dönemde tüm gücümüzle sahadayız. Partili görev verdiğimiz üyelerimiz, sorumlu olduğu yerlerde çalışmalarına devam ediyor. Bazı mahallelere ikinci, üçüncü kez giden parti görevlilerimiz var.

Yerel iktidarda göstermiş olduğumuz başarılı performans vatandaşı memnun ediyor. Artık vatandaş, bizim genel iktidara gelmemizi istiyor. Bunun için de erken seçim talebi her ortamda dile getiriliyor. Bütün bu çalışmalardan amacımız, CHP Söke olarak gücümüzü artırarak, daha önce seçimlerde bize oy vermeyen yurttaşlarımıza ulaşıp onları ikna ederek, bu süreçte CHP iktidarını kurmaktır. İktidarı, CHP’nin öncülüğünde sandıkta yenmek ve CHP iktidarını kurmak bizim vatandaşımıza karşı boynumuzun borcudur.”dedi.

- YeniSöke Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/7979852/ozcan-surekli-sahadayiz