Yardımsevenler bir araya geldi

Söke Yardımsevenler Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı etkinliğinde bir araya gelen hayırseverler, topladıkları yardımlarla öğrenci ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara umut oluyor.

Söke Yardımsevenler Derneği tarafından   29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kahvaltı etkinliği gerçekleştirildi. Düzenlenen etkinliğe Aydın ve Kuşadası Yardımsevenler Derneği yönetimleri de katılarak destek verdi. Kahvaltı etkinliğinde yapılan faaliyetler anlatılarak öğrenci ve ihtiyaç sahipleri için destekte bulunuldu. Söke Yardımsevenler Derneği, öğrencilere burs verip ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunuyor.

Etkinlikte konuşan Söke Yardımsevenler Derneği Başkanı Remziye Özbaşlı, desteklerinden dolayı katılımcılara teşekkür ederken yardıma ihtiyaç öğrenci ve vatandaşlara yardım eli uzatmaya devam edeceklerini söyledi.

Etkinliğe katılım sağlayan Aydın ve Kuşadası Yardımsevenler Derneği başkanları Kıvanç Cenkçi ile Selma Keleş, etkinliğin son derece anlamlı olduğunu belirterek Söke Yardımsevenler Derneği Başkanı Özbaşlı ile yönetimine teşekkür etti. 

- YeniSöke Gazetesi, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/foto/8075970/yardimsevenler-bir-araya-geldi