Galibiyet primi 5 bin TL

YENİSÖKE- Haber Merkezi 

Eşin Grup Sökespor soyunma odasında büyük bir sevinç yaşandı. Sökespor Kulüp Başkanı Tamer Makaraç ve Sökespor ana sponsoru Rıdvan Eşin soyunma odasına girerek futbolcuların sevinçlerine ortak oldu.

Sökespor ana sponsoru Rıdvan Eşin futbolculara hitaben yaptığı açıklamada “Maçtan önce inanmak gerektiğini söylemiştim. Bazı şeyler şanstır, şansı iyi kullanmak gerekiyor. Bugün de öyle oldu. Rakip takım %100 gol pozisyonunu değerlendiremedi. Kalecimiz pozisyonu başarılı şekilde çıkardı ve dönen top rakip kalede gol oldu. Bugün galibiyetin en büyük mimarlarından birisi kalecimizdir” dedi.

Daha sonra soyunma odasında galibiyet duası yapıldı. Galibiyet duasını Rıdvan Eşin yaptırdı. Galibiyet duasından sonra Rıdvan Eşin, Sökespor’un 3 gollü galibiyet aldığını belirterek gol başına 1000 TL. olmak üzere primi 3 bin TL. olarak açıkladı. Ancak futbolcular geçtiğimiz hafta başkan Tamer Makaraç’ın galibiyet primini  5 bin TL. açıkladığını  belirterek galibiyet priminin 5 bin TL. olmasını isteyince  Rıdvan Eşin galibiyet primini 5 bin TL. olarak açıkladı. Rıdvan Eşin, futboculardan önümüzdeki hafta da galibiyet istedi.

- YeniSöke Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/8788674/galibiyet-primi-5-bin-tl