Eylül’e nazar değdi

YENİSÖKE- Haber Merkezi 

Söke Voleybolspor Kulübü’nün önemli genç oyuncularından Eylül, pazar günü Aydın Büyükşehir Belediyespor maçında şanssız bir sakatlık yaşadı. Maçın en iyi oyuncularından birisi olarak dikkat çeken 16 yaşındaki genç voleybolcunun sakatlanması büyük üzüntü yarattı.

Söke Voleybolspor kulübünde ikinci setin kazanılmasında büyük payı bulunan Eylül, 3. setin ortalarında bir topa yükselirken düştü. Acı içinde yerde kıvranan genç oyuncuya tedavisi önce salonda yapıldı. Daha sonra ambulans çağrılarak Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet hastanesine kaldırıldı.

Genç oyuncunun Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’nde yapılan kontrollerinde ayak bileğinde kırık ya da çatlak olmadığı ortaya çıktı. Oyuncunun bu hafta tedavisinin devam edeceği öğrenildi.

 Söke Voleybolspor Kulübü Başkanı Mutlu Yıldırım Eylül’ün en önemli oyuncularından birisi olduğunu belirterek “Bu sene iyi bir çıkış yakaladı. Pazar günkü maçta da çok iyi oynuyordu. Eylül, Sıla ve Aleyna takımın önemli genç oyuncuları. Eylül’ün sakatlanması bize maçı kaybettirdi. Çünkü bizim hamle yapabileceğimiz oyuncu sayısı çok az. Ayağında kırık ya da çatlak olmaması bizleri sevindirdi. Şu anda evinde tedavi altında. Hafta içinde Aydın Gençler Ligi maçlarında Eylül’den yararlanamayacağız. Bu da bizi sıkıntıya sokuyor. 2.lig de ilk yarı maçları tamamlandı. İkinci yarı Ocak ayında başlayacak ama gençler maçları olduğu için Eylül’ün olmaması bizi oldukça olumsuz etkileyecek” dedi. 

- YeniSöke Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/8854378/eylule-nazar-degdi