AYTO’DA YENİ DÖNEM SATIŞ TEKNİKLERİ KONUŞULDU

YENİSÖKE- Haber Merkezi   

Aydın Ticaret Odası (AYTO) Akademi organizasyonu ile “Yeni Dönem Satış Teknikleri Eğitimi” AYTO Akademi Eğitim Salonunda gerçekleştirildi.

Aydın Ticaret Odası’na kayıtlı farklı sektörlerden firmaların ve iş hacimlerini geliştirmek isteyen üyelerin katıldığı eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecek. İzgören Akademi’den Satış Uzmanı Koray Çelik tarafından verilen eğitimde yeni dönem satış dinamikleri, nöro satış teknikleri, yeni satış modelleri ve daha fazlası ele alındı.

Eğitim ve AYTO Akademi’nin faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulunan AYTO Genel Sekreteri İlknur Kabasakal, “Çağımızda gelişen teknoloji ve özellikle yakın zamanda pandeminin beraberinde gerekli kıldığı uygulamalar ile çağa ve duruma yönelik yeni dönem satış teknikleri daha da önem kazandı. Özellikle pandemi döneminde ticarette dijital pazarlama becerilerinin ve bu alanda iş kapasitesi geliştirmenin önemini daha da kavradığımız bir süreç yaşadık. Söz konusu eğitim organizasyonumuz yoğun ilgi gördü. Bu ve benzeri talep edilen eğitimleri 2022 yılında eğitim programımıza dahil etmemiz için Üyelerimiz AYTO Akademi Eğitim Birimimiz ile iletişime geçebilirler” dedi. 

- YeniSöke Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/8872699/aytoda-yeni-donem-satis-teknikleri-konusuldu