Bu maç seyredilir

YENİSÖKE- Haber Merkezi  

Aydın 1. Amatör Küme 8. Grup Maçları bugün ve yarın oynanacak. Maçlar Söke yan sahada oynanırken haftanın en önemli maçı Sökegücüspor ile Bağarasıspor arasında oynanacak.

Grupta bugün saat 14.00’te Söke Gençlikspor ile Ortaklar Gençlikspor karşı karşıya gelecek. Oynadığı tüm maçları kazanan Söke Gençlikspor sahaya galibiyet için çıkacak. Geçtiğimiz hafta Sökegücüspor ile Ortaklar Gençlikspor arasında oynanan maçta çıkan olaylar nedeniyle maç yarıda kalmıştı. Olaylı maçın taraflarından birisi olan Ortaklar Gençlikspor’un bugün saat 14.00’te Söke Gençlikspor karşısında nasıl bir sonuç alacağı merakla bekleniyor. Ancak Ortaklar Gençlikspor, ilk hafta Sökegücüspor’u 2-1 yenerek büyük bir sürprize imza attı. Bugün oynanacak olan Söke Gençlik Spor Ortaklar Gençlikspor arasındaki maçın bir hayli zevkli ve çekişmeli geçmesi bekleniyor.

Ezeli rekabet

Yarın Aydın 1. Amatör Küme 8. Grupta önemli bir maç oynanacak. Grupta lider durumda bulunan Bağarasıspor ile Sökegücü arasındaki maç saat 12.00’de Söke yan sahada oynanacak. Grupta averaj ile lider durumda bulunan Bağarasıspor ile 3. sırada bulunan Sökegücü arasındaki maç bir hayli zevkli ve heyecanlı geçmeye aday. Ligin ilk haftasında Sökegücüspor yarın sahaya mutlak galibiyet için çıkacak. Sökegücüspor’un şampiyonluk yarışı içinde kalabilmesi için Bağarasıspor’u yenmek durumunda.

“BU MAÇI KAZANMAK ZORUNDAYIZ”

Yarın önemli bir maça çıkacaklarını söyleyen Sökegücü Antrenörü Haluk Akyaldız “Zor bir maç bizi bekliyor. Sahaya galibiyet için çıkacağız. Bu maçı kazanmak zorundayız. Bağarasıspor lige iyi başladı. Şu anda lider durumdadır. Biz de iyi takımız. Oyuncularıma güveniyorum. Onlar da maçın farkında, inşallah kazanırız” dedi.

Yarın saat 14.00’te Söke yan sahada oynanacak ikinci maçta Yenidoğanspor ile Mursallıspor arasında yapılacak. Grupta son sıraları paylaşan iki takımın alacağı sonuç merakla bekleniyor.

- YeniSöke Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/9109112/bu-mac-seyredilir