Söke'yi üzen vefat

Söke'nin sevilen simalarından olan Metin Mutafoğlu'nun (59) ani vefatı  Söke'yi üzdü.
Söke belediye meclis üyeliğinin yanı sıra  MHP Söke İlçe Başkanlığı ve Söke Bakkallar Odası yönetiminde yer alan ayrıca Şubat ayında yapılan Söke Bakkallar ve Bayiler Odası olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Metin Mutafoğlu'nun ani vefatı Söke'de büyük üzüntüyle karşılandı.
Metin Mutafoğlu'nun dün gece saatlerinde kalp krizi geçirmesi sonucu Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesine kaldırıldığı öğrenildi. Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan evli iki çocuk babası Metin Mutafoğlu hayata gözlerini yumdu. 

Söke Lokantacılar Odası Başkanı Şeref Başar, dün Metin Mutafoğlu ile birlikte Aydın'a gittiklerini ve gün boyu beraber olduklarını belirtti. Oda Başkanı Başar, Metin Mutafoğlu'nun akşam ailesiyle birlikte iftarını açıp sohbet ettiğini söyledi. Başar, gece saat 03,30'da eşi Metin Mutafoğlu'nu sahura uyandırmak istediğini fakat bir türlü kaldıramadığını, daha sonra 112 acil servis ekipleri tarafından hastaneye götürüldükten sonra hayatını kaybettiğini aktardı.

Metin Mutafoğlu'nun cenazesinin bugün ikindi namazını takiben Kocacami'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Asri Mezarlıkta toprağa verileceği öğrenildi.

- YeniSöke Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://yenisokegazetesi.com/haber/9910112/sokeyi-uzen-vefat